Müzik Mağazası

sony

vimeo

wb

Satış

Pek çok ithalatçı firmanın bayiliğini yapan TAO MÜZİK MAĞAZA’da satın alacağınız ürünleri özenle seçer.
2 yıllık firma garantisi dışında tüm ürünlerinize süresiz servis hizmeti alırsınız.Ürünleri İnternet fiyatlarının altında ve peşin fiyatına uzun vadelerle alır yüksek fiyatla satın alma korkusu yaşamazsınız.
Evinize kadar getirilip montajının yapılacağını ,sorunsuz çalıştığını görerek teslim edileceğini ve bunlar için ayrı bir ücret ödemeyeceğinizi bilirsiniz.
Tao Müzik’ten satın aldığınız bir enstrümanı başka bir enstrüman ya da üst model bir enstrümanla değiştirmek istediğinizde değerinden 2.el olarak hesaplanacağını ve yeni enstrümanınıza zarar etmeden kavuşacağınızı bilmenin huzurunu yaşarsınız.

sony

vimeo

wb

Atölye-Tamir-Bakım

Atölyemizde tüm enstrümanların tamir,bakım,onarım,akort veya yedek parça servisini yapmaktayız.Yeni faaliyete giren bu birimimiz enstrümanların dilinden anlayan kadromuz sayesinde çok yüksek performans sergilemekte ve ürün sahiplerini oldukça memnun bırakmaktadır.

sony

vimeo

wb

Kurslar

Konusu sadece müzik olan bir müzik okulundan ders almanın ayrıcalığını yaşarsınız.Kurs Eğitmenlerinin hepsinin konusunda uzman , tecrübeli ve öğretmen formasyonlu olduklarını bilirsiniz.Küçük kursiyerlerin kursa gelmelerinden itibaren velisine teslim edilmelerine kadar geçen sürede tüm ihtiyaçlarının karşılanabileceği ve titizlikle takip edildiklerinden şüphe etmezsiniz.